Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa na ndryshon dashuria...

Shko poshtë

Sa na ndryshon dashuria...

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:47 pm

Sa na ndryshon dashuria...
A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit tone...si ndikon ajo per keq apo per mire...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa na ndryshon dashuria...

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:08 pm

Ndryshime ka por me varet se qfar drejtimi merr dashuria ,n.q.s dashuria eshte ne rrugene duhur ateher nuk duhet ndryshuar te jemi gjithmon keta qe jemi qe mos ti harrojm dhe ata te tjeret qe na rrethojn, ndryshim do te thoja ka nese harron qdo gje qe te rrethon dhe iken vetem mbas dashuris ,kjo do te thoja quhet cmenduri e njeriut, sepse qdo dashuri duhet te ket kufinjet e saj , te dim kur te shkojm qfar bejm e ku jemi!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa na ndryshon dashuria...

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Sep 04, 2010 4:15 pm

Hmm dashuria edhe mund ta ndryshoje karakterin e njeriut , por nuk mendoj se mund te ndryshoje per te keq dhe jo deri ne ate mas sa mi lan mbas dore disa gjera qe i ke ba edhe para se me fillu nje lidhje / dashuri.
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa na ndryshon dashuria...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi