Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

E Prisni Dashurine Tju vij ne Rrugen tuaj,,,,,Apo e kerkoni vete ???

Shko poshtë

E Prisni Dashurine Tju vij ne Rrugen tuaj,,,,,Apo e kerkoni vete ???

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:49 pm

mua po me erdhi me erdhi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E Prisni Dashurine Tju vij ne Rrugen tuaj,,,,,Apo e kerkoni vete ???

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 12:54 pm

Njeher me erdhi papritmas , po ashtu papritmas u dashurova kur me von u pendova per veprim te nxituar , dhe tani doe kerkoj vet deri sa ta gjej ate qe eshte ne boten time.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi