Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kur dhe ku ju vajzat do ta puthnit nje djale ne buze,(pervec te dashurit)

Shko poshtë

kur dhe ku ju vajzat do ta puthnit nje djale ne buze,(pervec te dashurit)

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:49 pm

deshiroj te kem pyetje te sinqerta nga gocat e forumit. kur ju goca personalisht e kini dhene nje puthje te tille, dhe kur munt ta jepnit nje puthje. ju ftoj te t'i pergjigjeni. DJ BEAUTYBOY
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi