Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ah Sikur ....??

Shko poshtë

Ah Sikur ....??

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:51 pm

?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:06 am

Ahh sikur te isha afer teje
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 03, 2010 5:14 pm

ah sikur tishe afer meje mir kishm kalu 8723
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 6:27 pm

Ahhhh Sikur Te Ishim bashk Tani
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 6:59 pm

e ma kadal pak marre hehehe
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 10:36 am

Ahhh SikuR Te Gjiithe Te KISHiiM Te NjejTiiN MennDiiiM
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 10:57 am

tash ma mir duhet me majt ni parti
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 1:56 pm

lenti shkruajti:tash ma mir duhet me majt ni parti

lenti kthehu temes ose postimet e tua dot fshihen

qdo fjali ne ket tem duhet te filloj me `ahh sikur`
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga Bleona-tds prej Wed Aug 04, 2010 5:32 pm

ah sikur tisha me afer teje no.i.d 8723
avatar
Bleona-tds
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 11
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 12:07 pm

Ah sikur ta dije sa sa te dua?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Nov 14, 2010 2:19 pm

Ah Sikur Ta Dish se te kam Xhan!Razz
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ah Sikur ....??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi