Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Shko poshtë

DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:52 pm

DASHURIA ESHTE PERGJIGJA JU BENI PYETJEN......

PSH CFAR ESHTE AJO QE TE TURBULLON ZEMREN....etj etj
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:10 am

dashurija
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:01 pm

Kush e ben njeriun te vuaj?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Sep 04, 2010 4:20 pm

Dashuria!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA ESHTE PERGJIGJA...... PO PYETJA.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi