Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Shko poshtë

MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:54 pm

CILI ESHTE MENYRA ME E MIRE PER TI TREGUAR DIKUJT QE E DONI???
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:18 pm

te dua perjet ste harroj kur
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:53 pm

direkt ne sy te dua mas shumti ne bot
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 11:17 am

Me VePraa ..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga Bleona-tds prej Wed Aug 04, 2010 5:33 pm

sipas meje menyra me e mir edhe derjt ne sy te dua
avatar
Bleona-tds
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 11
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 12:06 pm

Ateher kur ta ndjesh se e do me vertet, e merr afer vetes dhe i thua un e mjera ty te du ,kam ra mbrenda ne ty jam dashuru.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: MENYRA ME E MIRE PER TE THENE TE DUA ESHTE.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi