Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Shko poshtë

Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:55 pm

Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:57 pm

fill e kisha myt hahahhah
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:58 pm

e kishna pshty ne sy dhe ish qorru
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga viola prej Sat Nov 20, 2010 12:01 pm

Dru te dyve
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nese i dashuri/a ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi