Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Restaurant "Xhetka"

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:57 pm

Porosisni cte doni


ja dhe menyja
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 06, 2010 11:14 pm

Pepper lover`s
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:41 am

cheese a bon kamarier

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Mp3 prej Fri Jul 09, 2010 8:21 am

Pepper lover`s

Mp3
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga C.r.b.n prej Fri Jul 09, 2010 1:17 pm

fish
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Ti-n-a prej Sat Jul 10, 2010 7:18 pm

a bon 1 got uj

ahahhah cry
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 6:18 am

Hamburger ju lutem 39
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:25 am

Un dua kafe oti
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga linda prej Sun Jul 11, 2010 6:30 am

une po paguj sot grin
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:40 am

thnx linda Embarassed
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 11, 2010 7:20 am

1 kaffe grin
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga dafina grils prej Sun Jul 11, 2010 7:51 am

hamburger
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:08 pm

3 vegjje
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:31 pm

nje kaffe
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:25 pm

nje kaffe edhe per mu 934398
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Adhuresa prej Wed Jul 21, 2010 3:10 pm

Pepper lover`s
avatar
Adhuresa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:23 pm

nje hamburger 1 tost 2 sandwicha 4 lamagjuna 5 sallata te ndryshme 10 coca cola dhe 1 qaqkalic
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 4:05 pm

mos po lyp shum e ski pare hahahhah

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:32 pm

per pare mos ta nin a po don met qaros
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:46 pm

hahah po .... coolthumb
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Ardita-de prej Mon Aug 02, 2010 11:54 am

nje pic...
avatar
Ardita-de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Goni-13 prej Sat Aug 14, 2010 8:11 pm

coca cola
avatar
Goni-13
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sat Aug 14, 2010 9:02 pm

fanta
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:13 am

Pepper lover`s
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 31, 2010 9:22 pm

Pepper lover`s
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Restaurant "Xhetka"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi