Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

cdo te thote te jesh i sinqerte?

Shko poshtë

cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 11:00 pm

shumica mendojne se eshte virtyt i budallenjve
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:46 am

une mendoj se sinqiriteti osht shum i rendsishem per qdo person

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:51 pm

te jesh i sinqer do thonte te jesh jo genjeshtar une mendoj keshtu

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 5:36 am

te jesh i sinqert sipas meje d.m.th ta thuash te verteten happydance
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 5:51 am

Te jesh i sinqert do te thot te ndjehesh njeri i vertet!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:26 pm

te jesh i sinqert dmth te jesh i vertet... coolthumb
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:14 pm

Te jesh i sinqert tregon vet kulturen dhe familjen se ne qfar kategorie i ke ose je dhe vet ti ,sinqeriteti eshte vet njeriu i vertet qe tregon karakterin dhe moralin njerzor!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 16, 2010 11:43 pm

jam ne pajtim me violen
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:16 am

edhe ne kam te njejtin mendim sikur viola bigok
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cdo te thote te jesh i sinqerte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi