Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare ju mungon nga e kaluara?

Shko poshtë

Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 11:01 pm

mua me mungojne lojrat e femijrise.........
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Luani-N prej Tue Jul 06, 2010 11:18 pm

edhe mu lojrat e femijris
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Wed Jul 07, 2010 10:07 am

shoqet e klases fillore
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga lirija.de prej Wed Jul 07, 2010 10:21 am

hahahahahahh edhe mua me mungojan shoqqet e klasess........

lirija.de
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:50 pm

mua me mungon vllu i im qe me ka vdekur qe 4 vite
qe e kam dashur shum

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga RihHana prej Thu Jul 08, 2010 9:32 am

mua me mungon shteti i kosoves
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:33 am

asgje:D
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga tinegjer prej Tue Jul 13, 2010 10:03 am

gjyshja...
avatar
tinegjer
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:51 pm

une mendoj se me mungoj shum sene po me se shumti shoqet e shoket
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare ju mungon nga e kaluara?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi