Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Shko poshtë

Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

38% 38% 
[ 6 ]
38% 38% 
[ 6 ]
24% 24% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 16

Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 11:03 pm

Te dyja
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:38 am

modes ma shum

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Ti-n-a prej Fri Jul 09, 2010 1:37 pm

sport
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:38 pm

te modes Razz
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:10 am

sportive
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:51 pm


Sdita per kan me votu ama une reperka ma shum dhe te modes


Edituar për herë të fundit nga lenti në Wed Aug 04, 2010 6:42 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:39 pm

EleGannTee
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:15 pm

T`gjona treperave
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:14 am

Te dyja
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare veshjesh paraplqeni te vishni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi