Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Shko poshtë

A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 11:03 pm

Dihet qe shqiptaret e kane 'fiksim' te kene djem...
Por kane dhe nje fiksim tjeter pasurine ua lene djemve pa menduar per vajzat...
Pse duhet qe djemte te jene trashegimtare te pasurise prinderore po vajzat???
Ndodh shpesh kjo ku vajzat nuk trashegojne asgje...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 6:37 pm

Vertet Eshte TradiT Qe nje TrasheGemi Jepet Meshkujve Ne shumicen e Rastit..Nuk mendoj qe eshte e Drejt Kjo Dukuri Meq Sikur MeshkujT Ashtu edhe ne Femrat Mund te Mbikqyrim nje Pasuri Trashigimtare...
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:16 pm

edhe une pajtona me mendimin tënd melaqe
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi