Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare nuk iu pelqen ne menyren e arsimimit tone?

Shko poshtë

Cfare nuk iu pelqen ne menyren e arsimimit tone?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 11:04 pm

Te gjithe dime se sistemi arsimor ne vendin tone ka mjaft te meta, kjo jo vetem per shkak te politikave te ndjekura, te mos fokusohemi tek kjo, por tek menyra se si po realizohet arsmimi jone, ate qe shoqeria jone ka e ka prodhuar vet. Ju cfare nuk iu pelqen ne menyren e edukimit, te dhenies se mesimit, trajtimit te nxeneseve apo studenteve etj
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare nuk iu pelqen ne menyren e arsimimit tone?

Mesazh nga Rebelka prej Wed Jul 07, 2010 9:38 am

krejt nuk me pelqejn Very Happy

Rebelka
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 18
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare nuk iu pelqen ne menyren e arsimimit tone?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:39 pm

sepse mesi osht me i shkurt bananarocker
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare nuk iu pelqen ne menyren e arsimimit tone?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi