Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]

Shko poshtë

Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 11:05 am


Minimum System Requirements
System: PIII 800 or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 32 MB
Hard Drive Space: 1800 MB
Recommended System Requirements
System: Pentium 4 1.0 Ghz or equivalent
RAM: 256 MB


rapidshare.com cenirils.part1.rar
rapidshare.com cenirils.part2.rar
rapidshare.com cenirils.part3.rar
rapidshare.com cenirils.part4.rar
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi