Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta dhe Noizy së shpejti – “The King and Queen”

Shko poshtë

Genta dhe Noizy së shpejti – “The King and Queen”

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jun 26, 2010 11:48 pm


Këngëtarja e njohur kosovare duket se u është përkushtuar kohëve të fundit këngëve të realizuara në duet.
Pas shkëlqimit në festivalin “Istanbul Music Aëards”, këngëtarja kosovare Genta Ismajli nuk ka të ndalur me risit e saja që i sjell para publikut shqiptar, së fundmi në një intervistë ajo ka shpalosur edhe planet e saja për të ardhmën ku thekson se është në bashkëpunim me këngëtarin Labinot Tahiri për një duet ku thotë se bëhet fjalë për një këngë ritmike e cila do të bëjë “boom” gjatë verës.
Po ashtu Genta ka zbuluar se së shpejti në treg do të dalë edhe kënga e saj më e re e cila titullohet “The King and Queen” e cila këngë është e realizuar në bashkëpuni me reperin nga Shqipëria Noizy.


Edituar për herë të fundit nga No.i.d në Sat Jun 26, 2010 11:50 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genta dhe Noizy së shpejti – “The King and Queen”

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 5:05 am

se shpejti 1 hit i fort nga genta dhe noizy...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi