Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje forumi

Shko poshtë

Pershendetje forumi

Mesazh nga Geri prej Thu Jul 08, 2010 6:29 pm

Pershendetje te gjithe nga une Geri
Vij nga qyteti i Tiranes shpresoj t'kalojm sa me bukur bashk
avatar
Geri
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/07/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Tiran

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 08, 2010 6:47 pm

Pershendetje nga une geri mvjen mir
se je be pjes e forumit ton shpresoj se dot kalojm qaste te mira se bashku Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 6:54 pm

Mir se edhe ne mesin ton :lol:
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Geri prej Thu Jul 08, 2010 7:36 pm

Mire se ju gjeta Deqani KS
Dhe Tina
avatar
Geri
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/07/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Tiran

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 08, 2010 11:23 pm

Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga viola prej Fri Jul 09, 2010 9:52 am

Pershendetje forumi un jam viola nga peja e kosoves Very Happy uroj te kemi mirkuptim si miq se bashku Razz
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 9:54 am

Pershendetje edhe ty viola mvjen mir se nau bashkove ne forumit ton tashem edhe tuajin Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga viola prej Fri Jul 09, 2010 9:56 am

Deqani Ks shkruajti:Pershendetje edhe ty viola mvjen mir se nau bashkove ne forumit ton tashem edhe tuajin Very Happy

Flm nga zemra deqani-ks
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 9:57 am

Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga viola prej Fri Jul 09, 2010 10:11 am

Geri shkruajti:Pershendetje te gjithe nga une Geri
Vij nga qyteti i Tiranes shpresoj t'kalojm sa me bukur bashk

Au qenka ky shejtani ketu qyqja , ku te ikesh mbrapa me ke mir se erdhe ti e mire se erdha un
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 10:17 am

ahhaha:D
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 09, 2010 1:29 pm

Mir se edhet Geti edhe Viola ne mesin ton
besoj kena me kalu mir Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Geri prej Fri Jul 09, 2010 4:24 pm

viola shkruajti:
Geri shkruajti:Pershendetje te gjithe nga une Geri
Vij nga qyteti i Tiranes shpresoj t'kalojm sa me bukur bashk

Au qenka ky shejtani ketu qyqja , ku te ikesh mbrapa me ke mir se erdhe ti e mire se erdha un
hahaha o Dleqi.. mir se na erdhe ne forum
avatar
Geri
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/07/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Tiran

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 7:18 am

Geri shkruajti:
viola shkruajti:
Geri shkruajti:Pershendetje te gjithe nga une Geri
Vij nga qyteti i Tiranes shpresoj t'kalojm sa me bukur bashk

Au qenka ky shejtani ketu qyqja , ku te ikesh mbrapa me ke mir se erdhe ti e mire se erdha un
hahaha o Dleqi.. mir se na erdhe ne forum

O Shejtan mir se te gjeta
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi