Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zhvishet këngëtarja Shota Baraliu

Shko poshtë

Zhvishet këngëtarja Shota Baraliu

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 7:05 pm


Jam anti kirurgjisë plastike”, thotë këngëtarja, “Ndoshta kur mosha e bën të veten trupi deformohet, edhe kisha bërë ndonjë operacion, por tash për tash as që më shkon të mendje një gjë e tillë”.
Sa i përket asaj se cilën pjesë të trupit nuk do kishte dashur të fus nën bisturi të kirurgut, Shota tregon se buzët nuk do i kishte prekur aspak.
Një shoqe imja i ka buzët e operuara dhe më ka thënë që kur puth nuk ndjen asgjë, nuk kam dëshirë që të humb ndjenjën e të shijuarit”.
Vajza e cila njihet edhe si një nga fytyrat publike pa komplekse pranon se së shpejti do të realizojë edhe një tatto të re të cilën mediat nuk do kenë rastin ta shohin.
Një do ta bëj në një pjesë shumë intime, por gazetarët nuk do e shohin”, derisa tregon se atë do e sheh personi që do i’a bëj për hajër.
E kam dhe një shenjë në prapanicë, mund ta heq me operacion por nuk dua, sepse më identifikon nga mbrapa kur jam në plazh”, përfundon Shota Baraliu.
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi