Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shpati dhe Afërdita kanë publikuar albumet e tyre

Shko poshtë

Shpati dhe Afërdita kanë publikuar albumet e tyre

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 7:06 pm


Albumi i Afërditës mban titullin “Just Kiss Me”, ndërsa ai i Shpatit “Medika-ment”.
Ky është albumi debutues i Afërditës, në të cilin përfshihen dhe hitet “Shumë trafik” e “Nëse je burrë”.
Të dyja albumet publikohen prej kompanisë “Eurolindi”
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi