Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Truku ndryshe i Besa Kokëdhimës

Shko poshtë

Truku ndryshe i Besa Kokëdhimës

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 7:07 pm


Ka eksperimentuar mjaft me imazhin e saj dhe mënyrën e të grimuarit. Ajo që i pëlqen më tepër është të realizojë foto profesionale dhe për të bërë këtë, shpenzon shumë kohë, derisa i duket që gjithçka ka shkuar OK.
Kjo është një prej fotove më të fundit që ka realizuar Besa Kokëdhima, dhe siç e shihni grimimi është krejt tjetër.

Madje këngëtarja për t’u dukur sa më joshëse, në vend të buzëkuqit mban në duar një penel të trashë në formën e furçeve, dhe buzët i ngjyen me ngjyrë të kuqe flakë.

Kjo është edhe tendenca e kësaj vere për të, e shpalosur përmes fotove, ku dominon, e bardha, e zeza e thyer me të kuqen e fortë.
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi