Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora me pushime në Durrës

Shko poshtë

Leonora me pushime në Durrës

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 7:08 pm


Viteve të fundit, Durrësi është bërë shtëpia e saj e pushimeve verore.
Kjo jo vetëm sepse këngëtarja, Leonora Jakupi ka një axhendë të gjatë koncertesh në këtë qytet, por sepse ajo vjen në këtë qytet për të shijuar detin, qetësinë dhe kënaqësinë.

Jakupi ka mbërritur në Durrës prej pak ditësh dhe ajo shprehte se për këtë qytet ka një dashuri të vecantë dhe madje ka blerë edhe një shtëpi atje në të cilën kthehet cdo vitë në stinën e verës.
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi