Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Shko poshtë

Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 7:09 pm


Janë zbuluar detaje rreth koncertit të reperit amerikan me famë botërore, Cordozar Calvin Broadus, i njohur më mirë si Snoop Dogg.
Organizatorët e koncertit të planifikuar më 10 korrik , kanë treguar se janë përzgjedhur katër këngëtarë lokalë që do të paraqiten para publikut në Prishtinë.
Bëhet fjalë për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Altuna Sejdiu, grupin Jericho dhe këngëtarin nga Londra Eduar Muhaxhiri.
Këta këngëtarë do të interpretojnë nga tri këngë, para paraqitjes në skenë të Snoop Dogg, i cili do fillojë të interpretojë në orën 21:00 dhe do të performojë për një orë e gjysmë hitet e tij.
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Mesazh nga Genta-stil prej Fri Jul 09, 2010 8:31 am

flm per info
avatar
Genta-stil
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 4:22 pm

flm tina per ket lajm
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dafina dhe Tuna në koncertin e Snoop Dogg

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi