Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga Ti-n-a

Shko poshtë

Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga Ti-n-a prej Fri Jul 09, 2010 1:36 pm

Pershendetje nga Ti-n-a jam nga Prishtina 19 vjeqare
gz shum se jam pjes e kti forumi i cili per mu ka vler te madhe...Razz
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:25 pm

Mir se vjen tina
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:42 pm

Mir se vjen Ti-na
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:12 pm

mir se vjen tina klm ktu
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:09 am

tina mir se vjen ne shoqrin ton
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Ti-n-a

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi