Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush i gjene kuptimin.?

Shko poshtë

Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga Ti-n-a prej Fri Jul 09, 2010 1:40 pm

Kush i gjene kuptimin e ketyre fjaleve?.
Hall-llall
amon
bel'la
ishall-lla

une sja kam gjet dot kuptimin e qarte

ose dhe mund te jene si fjala MIRE qe ka vec nje kuptim por une s'besoj
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 10, 2010 11:22 am

skom ide 7156
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 5:37 am

? Embarassed
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 7:55 pm

amon
bel'la
Hall-llall
ishall-lla
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:36 pm

skom ide
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i gjene kuptimin.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi