Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Shko poshtë

Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Ti-n-a prej Fri Jul 09, 2010 1:42 pm

Emo ju pelqen ndonje emision juve apo jo?
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Jul 10, 2010 6:11 pm

Portokalli hello
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Ti-n-a prej Sat Jul 10, 2010 7:19 pm

7156
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Oti prej Sun Jul 11, 2010 5:35 am

Portokalli coolthumb
avatar
Oti
Homie
Homie

Numri i postimeve : 270
PIKE : 294
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 5:52 am

Oksigjeni
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 11, 2010 8:32 am

prrall me tupan bigok
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:30 pm

Oksigjeni
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:55 pm

Portokalli
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:52 pm

prrall me tupan

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:54 pm

Oksigjen...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Linddii prej Sun Sep 05, 2010 8:57 am

Bon Bon hahahhhha rlmao
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Sep 05, 2010 8:59 am

Oksigen
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:13 am

Oksigjeni
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:02 pm

Qa ka 3
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi