Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Shko poshtë

¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

0% 0% 
[ 0 ]
14% 14% 
[ 1 ]
57% 57% 
[ 4 ]
29% 29% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 7

¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 4:25 pm

Sa Orë Flini Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:09 pm

4 deri 6
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:43 pm

une skam koh ne pun kur qona ne ora 9 pi bjen 9 ore

e kur qona dilleve ka ora 12 ose 13
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:58 pm

¿? [ 6-8 Orë ] ¿?

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ¿? [{ Sa Orë Flini Gjumë }] ¿?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi