Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arta shtatzënë dhe e pandalshme

Shko poshtë

Arta shtatzënë dhe e pandalshme

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 11:42 amKëngëtarja kosovare Arta Bajrami së fundi ka lansuar një video-klip të ri, ku vërehet qartë edhe barku i fryrë i saj.
Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Nëse ty…”, që është realizuar nga “Max Production”, në Tiranë.
Interesante në këtë klip është se pavarësisht barkut të zmadhuar të këngëtares, që bie lehtë në sy, ajo nuk ka ndryshuar asgjë nga ekstravaganca e saj, vetëm se kësaj radhe paraqitet me flokë të zeza.
Me sa duket këngëtarja është duke kaluar një shtatzëni të qetë dhe pa probleme pasi edhe në klip ka vazhduar performancat me kërcime spektakolare. Arta është e martuar me Xhimi Sekiraçën, një biznesmen nga Kosova i cili jeton në Germani.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi