Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dj Blunt (Feat. Noizy & Real1)-Rruges Tu Shku

Shko poshtë

Dj Blunt (Feat. Noizy & Real1)-Rruges Tu Shku

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 11:51 am

jajajajajjajajaja

Real1

rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
noizy
boj hit per qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtin
boj hit per qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtin
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami
nga amsterdami
nga amsterdami
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami

Real1

rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Real1

problemet kurr snalen(snalen)
rruges nonstop tu ec
koha kalon shpejt
une ti ti une
nonstop rruges tu ec
larg prej veni tu shku
ku jon ato femna t mira
ku jon ato femna me er parfima
lule lule tash ka tim pluhen
pom vyn ato lule
je e para per mu qysh une ty t duu
mos u kurrupto per art

Real1

rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rruges na tu shku na sjena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Noizy

boj hit per qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtin
boj hit per qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtin
Dj Blunt, Real 1 in the house, in the house, in the house..
Noizy We got in the house, in the house,
in the house.! (x2)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi