Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta Ismajli-"Shkunde Tunde"

Shko poshtë

Genta Ismajli-"Shkunde Tunde"

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 11:52 am


YEAH...
You are now listening to...
GENTA...HAJDE QIKA nmajee
Go go go go Go go go go YEAH(let's go)
Qikat krejt durt nalt
YEAH
Move two step
Move. one step
Move. AJAJA

ref:
Hey
Dridhe belin fortma shum SHKUNE SHKUNE
Ki shka ti kallxoma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdoqashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti SHKUNDE TUNDE

Boni kto ti e ki let si 1 dhe 1 bejne 2 ah
e pajisur me nje trup qe sheron shum sy
pa merzi e komplekse me kcy ti fillo
vazhdo me ket ritem pa ndal ti vallzo
trupin komplet e kiqa po pret ti se di
n'pozit t'rrezikshme ti qendro me levizje hipnotizo
ti pej hiq mos lesho vazhdo trupin trego
.....................edhe pak trupi te shkunet
ti duhesh te leshohesh nga kompleksi te sherohesh
prej te tjerve mos tfrigohesh se ke ardh te argetohesh
qdo atom te restartohem maje nmen qka te them une
se nga GENTA konfirmohet mos ta ni ti SHKUNE TUNE

ref:
Hey
Dridhe belin fortma shum SHKUNE SHKUNE
Ki shka ti kallxoma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdoqashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti SHKUNDE TUNDE

boni kto ti e ki let si 1 dhe 1 bejne 2 ah
e pajisur me nje trup qe sheron shum sy
pa merzi e komplekse me kcy ti fillo
vazhdo me ket ritem pa ndal ti vallzo
trupin komplet e kiqa po pret ti se di
n'pozit t'rrezikshme ti qendro me levizje hipnotizo
ti pej hiq mos lesho vazhdo trupin trego
.....................edhe pak trupi te shkunet
ti duhesh te leshohesh nga kompleksi te sherohesh
prej te tjerve mos tfrigohesh se ke ardh te argetohesh
qdo atom te restartohem maje nmen qka te them une
se nga jeta konfirmohet mos ta ni ti SHKUNE TUNE
YEAH YEAAHHHH

Vazhdo pa ndal e kohen ti mos e shiko
kce deri nmaksimum e trupin ti trego
maje ti trupin e komplet shtine at ne pun
veq mos harro ni sen qe duhet me SHKUND

ref:
Hey
Dridhe belin fortma shum SHKUNE SHKUNE
Ki shka ti kallxoma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdoqashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti SHKUNDE TUNDE
Hey
Dridhe belin fortma shum SHKUNE SHKUNE
Diqka ti kallxoma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdoqashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti SHKUNDE TUNDE
Hey
Dridhe belin fortma shum SHKUNE SHKUNE
Diqka ti kallxoma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdoqashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti SHKUNDE TUNDE
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi