Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dmc-Mos Harro Se Egzistoj

Shko poshtë

Dmc-Mos Harro Se Egzistoj

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 11:54 am

Ohej ohej ohej ohej

RAP:1

Sa her tkish nevoj per diqka qe ski pervoj/ Pyt para se tfutesh nrug temen se esht me pasoj/
Mos le me tfol ajo goj se del gjak e jo boj/
Jom aj qe sundoj ju shkeli per ket loj/
Gangsteri me gangstera pederasti me pedera/
Kurvat kollaj dallohen se shkojn ka fryn era/
Sa her me ju thon ju jeni amatera/
Po mas fames qe e kerkoni bini bythes per kariera/Ue per rep tjuj une gogsiti/
Nije qysh ta vret veshin rrepi thot biti/
A mdon as sum don hiq nuk um intereson/
Musiken teme edhe idhulli jot e degjon/
A ma kerkon sta jap ato ty qe ti e don/
Ik qije veten tone se DMC-ja nuk deshton/
Po don me tdhon arsye pyti njerzt qe i takon/
Kampionit thuj qa dush po kampioni mbetet kampion/

REFRENI:
Sa her tmqohet e boj ma mir se teton/
Sa repera ka dy shpija jon ka veshen gjon/
Njo dallon me diss njo shet men me miss/
Njo shan live e thot qe kam pi kanabis/
Nje tjeter 4 rreshta ka bo grup me pleshta/
Bon muzik shkrun vjersha tbukra 1sh i kom do teksta/
Si per mi ni do rreshta do adooleshenta/
Une boj rep per ata qe i kan krty e thellta/(1x)

RAP;2

Pse perzihi me furtun neper do pun/
Flak zemra kur kesh un more qun/
Se mvyn mu fama as menj madhe po drejtsia/
Familja shoqria besa qajo o dashnija/
Se shpesh e jap te secili shipe pa interes/
Pollavra po bojn do tri po ket i shti 1 thes/
Quditen pi veprimit se sjellja e sjell habnin/
Kan urrejtje nzemer tzeza e nthethsi e rujn dashnin/
Qohen trejn tmytin tkopin mos e ni mo bablokin/
Therin terin per hip hopin jan gabim kto fjal per shokin/
Qeni qe leh nuk tkafshon kjo osht ni shprehi/
Un po foli e foli prap mir ti me mni/
Munesh me bo prov mos me met diqka iqam/
Un sjam nga ata qejt qe lehin e nuk bojn dam/
Per her ma i forti me diqka tre marrin lakmi/
Kur ske diqka me thon tvin dashni per ju nqeli/

REFRENI:
Sa her tmqohet e boj ma mir se teton/
Sa repera ka dy shpija jon ka veshen gjon/
Njo dallon me diss njo shet men me miss/
Njo shan live e thot qe kam pi kanabis/
Nje tjeter 4 rreshta ka bo grup me pleshta/
Bon muzik shkrun vjersha tbukra 1sh i kom do teksta/
Si per mi do rreshta do adooleshta/
Une boj per rep per ata qe i kan kryt e thrllta/(3x)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi