Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Meda

Shko poshtë

Meda

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 12:01 pm


Vendlindja: Deqan
Mosha: 31 Vjeç
Ditelindja: 15 Qershor 1979
Shenja e Horoskopit: Binjaket


Mehedin Pergjegjaj ka jetuar ne vendlidja deri ne moshen 4 vjeçare dhe pastaj është zhvendosur ne Hajvali ku jeton tani meda ka fituar çmimin e 1 në polifest me këngën "pa ty". ai ka jetuar ne washington të Amerikës 2 vite dhe tani ka arritur shumë suksese me te gjitha këngët dhe ka bërë një këngë të mrekullueshme në bashkpunim me getin dhe tuna.
MEDA per gjirimet e festave te fundvitit ka realizuar dy kenge `PA FAT` dhe `JO JO`,edhe keto kenge si edhe kenget e tjera te realizuara nga ai kane bere BOOM.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi