Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arta Bajrami

Shko poshtë

Arta Bajrami

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 12:02 pm


Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, SekiraqaArta Bajrami is a very well known Albanian singer. She is extremely popular under the young albanian audience in Albania, Kosovo, Montenegro and Republic of Macedonia.

Arta is also known as The Albanian Queen of R&B . This is because she was the first singer to introduce R&B style to the Albanian public and one of the first R&B artists in the whole Balkan region.

She is lucky to have been able to win several music prizes in different Albanian music contests.

She is 29 years old and in 2009 she got married with a buissnessman.


fabulous
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi