Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gold Ag

Shko poshtë

Gold Ag

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 12:06 pm


Vendlindja: Presheve
Mosha: 24 Vjeç
Ditelindja: 28 Korrik 1986
Shenja e Horoskopit: Luani


Arian Agushi i njohur si Gold ag filloi karieren si 13 vjeqar Dhe ne vitin 1997 erdh te jetoj ne Prishtin ku e mbaroj shkollen Fillore Ne Hasan Prishtin dhe Emri Gold ag esht i perber nga Arian(Gold-eng.) AGushi- Gold AG Ne vitin 2000 e beri kengen e 1 Kendoi 6her per Presheven Gold ag ne Çdo keng te tij fol Vetem Realitet Gold Ag i inqizon kenget ne Studion e Andin Randobraves Dhe Faton Dolakun Gold ag e pruni Repin ne Preshev prei kur qe vathet e gold ag i pengonin shum njerzve dhe i thonin me plot kuptimin e fjales ky qenka "DROGIRASH"...Pak dit para muajit te Ramazanit te vitit 2009 Ariani u kthye kah Islami,edhe pse ne trupin e tij gjenden shum tatuazhe ai thot se pamja e jashtme nuk ka shum rendesi,rendesine me te madhe e ka brendesia e zemres.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi