Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

A jeni te dashuruar?

Shko poshtë

A jeni te dashuruar?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:29 am

Ndoshta
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:45 am

pak a shum whackbutt
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:35 pm

po jam e dashuruar grin
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Peja-1 prej Tue Jul 13, 2010 11:16 pm

jo 76208
avatar
Peja-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:44 pm

ej arjana aje ti qajo ne foto


Edituar për herë të fundit nga lenti në Sat Jul 24, 2010 7:38 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Jul 24, 2010 7:37 pm

po e dashurume jom
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:39 pm

une jam i dashuruar 85%
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:09 am

jo...
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:44 pm

gjith po thoni jo

hajde njo thuj po
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 4:45 pm

qe une po tham po ama me kan veq me ty

sory
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:57 pm

ahahhaha jo bre
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:12 am

50%
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 8:09 am

jo
avatar
Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:08 am

une jo :S
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 11:01 am

Se di ndoshta
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A jeni te dashuruar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi