Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kur mendoj per ty...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kur mendoj per ty...

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:30 am

Kur mendoj per ty zemra me behet hi

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:44 am

hahah thnx per kto postime me vlert te madhe per mu edhe
per gjith antaret e tjer te forumit bigok

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 7:05 am

sps me gjith deshir

Kur mendoj per ty syt me mbushen me lot!

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:26 pm

mo bre se ma kalle zemern cry

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga Peja-1 prej Tue Jul 13, 2010 11:18 pm

une kur menoj per ty zemra del e ben nje shetitje edhe pastaj
vjen apet hahha 389496

Peja-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 11:03 am

Kur mendoj per ty zemra rrahjet ndryshon ,syri lotin leshon,ndersa shpirti renkon.

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 12:37 pm

Kur mendoj per ty ben te ndihem si engjell
Dhe hap krahet drejt teje te fluturoj

<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 12:59 pm

Kur mendoj per ty , ndihem mire, edhe pse ste kam afer !

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur mendoj per ty...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi