Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Shko poshtë

Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:35 am

Upss


Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

qfar do ti thonit apo si do te ndjehshit?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:43 am

Embarassed
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga AniiSaa.! prej Wed Jul 28, 2010 10:10 am

spo di se nuk paska foto...
avatar
AniiSaa.!
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 28/07/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Ferizaj

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 5:18 pm

spo di as une spaska foto as kurgjo veq 17 vjeq i paska shum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 29, 2010 9:30 pm

krejt vajzat e forumit i kena bukuroshe une ju garantoj...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:53 pm

po walla ani anissa shum e bukur osht
foli me to ne msn e njoh mir
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:43 pm

ska problem i bukur toka no.i.d...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Ti-n-a prej Mon Aug 02, 2010 11:49 am

jo bre se dyjat qika spo shkon hahha
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 11:09 am

mir ish kon po qka me bo se sosht...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 10, 2010 12:47 pm

Hmmm Se Di e Kisha RreH Heheheh
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 10, 2010 1:30 pm

spo di walla shum e bukur antarja lart 8723
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 10:59 am

Do e kisha pershendet.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nese personi lart do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi