Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Shko poshtë

Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:43 am

Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?
Qfar pelqeni dhe vlersoni tek personi siper?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:55 pm

sinqiriteti dhe rrespekti qe tregon.. 18656
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:46 pm

pamja fizike bigok
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Thu Jul 15, 2010 12:15 pm

Ajo qe vlersoj qe jeni pjes e keti Forumi dhe pelqej shoqerin me vler e te sinqer qe tregoni me Antare!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 15, 2010 1:49 pm

flm viola mu me pelqen se je nje vajz e sjellshme e sinqert.... 657237
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:25 pm

mu me pelqen tek no.i.d rrespekti...
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:29 pm

mu qdo sen
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:57 pm

mu me pelqej marigona shum sepse kish respekt per gjithqka
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:51 pm

gjithqka

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 01, 2010 5:59 pm

spo e njoh kreshen po mendoj se osht djal i mir
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:10 pm

E vlersoj lart shoqerin e sinqert, me pelqen qe je nga rrafshi i dukagjinit
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 5:55 pm

edhe une e vlersoj shum shoqerin ton
jam shum i lumtur qe jam ne mesin e ksaj shoqerije...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:29 pm

Deqani ta them sinqerisht e vlersoj lart sinqeritetin qe ke, me pelqen menyra se si i trajton Antaret e Forumit me nje dashuri shoqerore dhe miqesore!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 3:09 pm

tek kjo lart vlersoj rrespektin qe ka Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Sep 04, 2010 4:29 pm

Qe eshte Moderator heheheh ..Qe Eshte vetvetjaa edhe qe Respekton Gjdo Antar/antare..ta rrita pak mene po ja vlen Razz
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:32 pm

haha te melaqja em pelqen humori ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Sep 05, 2010 9:06 am

Deqani Ks Me Pelqen edhe ume kish pelqy edhe me shume mem ba adminee 366681
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 10:01 am

Tek ty Melaqja me peqen sjellja jote , e vlresoj lart sinqeritetin dhe dashurin shpirtrore qe ke per te gjith shoqerin!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Arjana prej Sun Sep 05, 2010 11:01 am

tek viola em pelqejn poezit zthumbu
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 11:57 am

Arjana per veq emrit qe me peqen tek ty me pelqen dhe humori qe ke, gjithashtu shoqeria jote me te tjeret!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 06, 2010 7:15 am

viola-Me Pelqejn Postimet-Menyra e Te Shprehurit-Bisedimet Midis Antarvee-je e Perkryer ! coolthumb
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:11 pm

mpelqen avatari i saj
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:07 am

Sjellja Rrespekti etj...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:51 am

Sjellja e tij me pelqen dhe e vlersoj lart Miqesin e deqanit ,respektin ta them siqerisht je njesha
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Personi siper ajo qe vlersoj dhe pelqej tek ty?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi