Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ndonjëhrë....

Shko poshtë

Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:46 am

Ketu filloni nje fjali me ndonjeher

Ndonjëhrë Jeta behet shum e veshtir per ta jetuar!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:54 pm

viola hin ne msn 39
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:41 pm

haha e vertet osht viola Very Happy
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:54 pm

Ndonjëhrë punet shkoj mir e ndonjëhrë punet shkojn keq po me rendesi edhe se jeta vazhdon Embarassed
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:45 pm

Ndonjëhrë jam 326909
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Thu Jul 15, 2010 12:18 pm

Ndonjeher njerzit ngaterrohen dhe nuk gjejn dot rrugen e duhur,me mir zgjedhin rrugen e shkurtet e te gabuar se sa te gjat e te duhur!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:25 pm

Ndonjeher skam kohe qe ta shikoj veten ne pasqyr....
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:49 am

Ndonjëhrë me shkon mendja ta vras veten po kur me bie nder mend pse kam ardh ne ket bot gjithqka ndryshon... 44487
avatar
Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Fri Jul 16, 2010 11:12 am

Ndonjeher ngaterrohen ndjenjat dhe nuk dim kush eshte Dashuria e paster shpirtrore dhe Vuajtja e shkateruse e shpirtit!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Linda-gjk prej Wed Aug 04, 2010 5:40 pm

Ndonjeher une sdi pse ekzistoj

Linda-gjk
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 07, 2010 8:57 am

Ndonjeher eshte e veshtire jetA
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:45 pm

ndonjeher mendoj te jem afer teje
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:07 pm

Ndonjeher vetem interesi te njef se kush je apo te pakten per koken e interesit te vlersojn njerzit , pa e kuptuar nese ky njeri ka vlera e veqanta edhe pse ndoshta nuk ju flet per veten e tij,saj .... ndonjeher heshtja e njeriut te menqur flet me shume se sa njerzit e zakont !!!!!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga AnnA prej Fri Aug 20, 2010 1:42 pm

ndonjeher sdi kush e ka mir e kush gabim
avatar
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Fri Aug 20, 2010 6:02 pm

Ndonjeher me duhet te buzeqesh edhe pse mbrendesia e shpirtit tim qan, shume her ngritem edhe pse rrufeja me rrezoj per tok, ndonjeher forca e mbrendshme e njeriut te zgjon vullnet te jesh ne frontin e jetes gjithmon aty ku duhet luftuar per ta sfiduar sakrifikicen e jetes se perditshme!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 22, 2010 11:19 am

Ndonjehere Genjeshtra esht si nje plage dhe kur sherohet te ngelen shenje
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:21 pm

ndonjehere rrri perpara dritares dhe shikoj ...
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:54 am

Ndonjeher ,na duket qdo gje kot ,ndihemi aq bosh sa na merzitet dhe vet jeta, ndonjeher mundohesh te ikesh mallit e dhimbjes qe ta shkatrron shpirtin, qe plaga kerkon sherim e nuk gjen dot, qe zemra kerkon mjekim e nuk sherohet kurr!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:02 pm

Ndonjehere ti tregosh diçka injorantit eshte njesoj si t'i tregosh ngjyrat te verberit
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ndonjëhrë....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi