Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Shko poshtë

Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:54 am


Mendimi im ështe Lakmia ëshë dobesia më e madhe!


Si mendoni ju cila mund te jet?
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 11, 2010 7:11 am

edhe une mendoj te njejten si viola lakmia...
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 11, 2010 8:32 am

edhe une pajtohna me juve 12
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:35 pm

une mendoj inati... 326909
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Tue Jul 13, 2010 9:49 pm

flm shum per hapjen e kesaj teme shum e rendesishme
une mendoj se osht kqyrja e punve te huja... 396114
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila është dobesia më e madhe e qënjës njërzore?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi