Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 7:02 am

Vendi im i preferuar është dhoma ime aty gjëj qëtesin shpirtrore dhe mund te mëndoj lirshem

po ju?


Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Jul 11, 2010 7:09 am

vendi me i preferum i imi eshte dhoma ime 11

C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:50 pm

vendi im eshte nje vend te cilin e kam ne oborr aty zakonish rri shum koh edhe mendoj coolthumb

Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 11:52 pm

vendi im esht 969351

No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:51 am

parku i qytetit...

Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Elisa prej Fri Jul 16, 2010 10:01 am

Dhoma ime

Elisa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:43 am

Dhoma ime-pAjtoHem me Ty

<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 9:33 pm

edhe une gjithashtu

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:45 pm

une ne net

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:47 pm

une ne vetur

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili është vendi qe preferoni për mendimë dhe qetsim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi