Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Me dhemb zemra kur!?

Shko poshtë

Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:39 pm

Me dhemb zemra kur dashuria merr per te keq, ateher kur njerzit ja humbin vleren ,e te quajturit dashuri,sepse pak raste negative demtojn gjerat pozitive!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jul 11, 2010 6:46 pm

thnx per kto fjal viola happydance
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:34 pm

shum fjal tbukura viola
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Peja-1 prej Tue Jul 13, 2010 11:17 pm

une mendoj se dashurija ka vler shum te madhe e ne ks nuk e ka
at vlert sa e meriton 537841
avatar
Peja-1
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Bleona prej Fri Jul 16, 2010 12:20 pm

une mendoj se dashuria esht gjeja me e shenjte 537841
avatar
Bleona
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 10, 2010 12:50 pm

Me dhemb zemra kur sHoh varFeriii
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga viola prej Fri Aug 13, 2010 11:00 am

Me dhemb zemra kur me qellim me lendon , edhe pse e din qe zemra ime se duron.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:57 am

Me dhemb zemra kur Tradheton
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:16 pm

Me dhemb zemra kur fajin se pranon ,vet ideja e fajit te shtyn te betohesh pa menduar se faji rrite dhe me shume, ndersa falja e tij eshte shume vogel!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:21 pm

Me dhemb zemra kur shoh njerez skamnorë (Edhe une jam Kosovë). Ku eshte ndergjegjia e shoqerise sone?
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga viola prej Wed Aug 18, 2010 3:56 pm

Me dhemb zemra kur dashuria merr kahjen e urrejtjes, pa e menduar se urrejtaja te dergon drejt ferrit.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 4:41 pm

Me dhemb zemra kur em dhem dgvl2za0

Me dhemb zemra kur te shoh ne krah te tjetrit 396114
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:40 am

me dhem zemra kur shoh varfri ne vendin tim... sad
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 12:56 pm

Me dhemb zemra kur tradhetojn me qellim, kur urrejn njerzit pa mbarim!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me dhemb zemra kur!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi