Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zend Studio 7.2.0

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

11072010

Mesazh 

Zend Studio 7.2.0

Zend Studio 7.2.0 | 314.48 MB


Zend Studio professional environment for developing and debugging web projects. A distinctive feature of the program is the ability to do remote debugging and profiling.
Note that for remote debugging is required to install Zend Studio Server, which is a server module. As part of Zend Studio as an option package included PHP with an extensive list of precompiled extensions. If you already have preconfigured version of PHP, Zend Studio product is easy to integrate with it. The package also includes medium Zend Optimizer, is a server module to run encoded using Zend Encoder and Zend SafeGuard Suite scripts, as well as some of their speeding. The seventh version of Zend Studio adds support for PHP 5.3, integration with Zend Framework and Zend Server, source code, editing and various performance improvements program.

Download from Hotfile
http://hotfile.com/dl/54198124/19843f8/ZendStudio7.2.0.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/54198197/7b52147/ZendStudio7.2.0.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/54198199/2ad214d/ZendStudio7.2.0.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/54198200/11c35c4/ZendStudio7.2.0.part3.rar.html

Download from Uploading
http://uploading.com/files/a29e2485/ZendStudio7.2.0.part3.rar/
http://uploading.com/files/cb65bb35/ZendStudio7.2.0.part2.rar/
http://uploading.com/files/a3587374/ZendStudio7.2.0.part1.rar/
http://uploading.com/files/cmfe3mf7/ZendStudio7.2.0.part4.rar/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi