Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Talking Dictionary 9.0.1

Shko poshtë

11072010

Mesazh 

Talking Dictionary 9.0.1

Talking Dictionary 9.0.1 | 212.64 MB

Talking Dictionary is a speech enabled 250,000 word English dictionary and thesaurus. Like all the talking software products on this site, Talking Dictionary has been designed for use by the non sighted person. All of the controls are easily remembered keyboard shortcuts and it is a very fast and easy program to use. Like all of the software products on this site, Talking Dictionary is designed to be used as a stand alone program. What this means is that you do not need any kind of screen reading software or anything else to use this program. Your PC must run Windows 95 or greater and you must have a sound card or speakers. Talking Dictionary has been tested and is digitally signed for use on personal computers running Windows Vista, Windows XP, Windows Millennium Edition, Windows 2000 and the Windows 95 / 98.

- English Albanian
- English Arabic
- English Armenian
- English Azerbaijani
- English Bosnian
- English Bulgarian
- English Chinese Simplified
- English Chinese Traditional
- English Croatian
- English Czech
- English Dutch
- English Estonian
- English Finnish
- English French
- English German
- English Greek
- English Hebrew
- English Hungarian
- English Indonesian
- English Italian
- English Japanese Kana Romaji
- English Japanese Kanji Kana
- English Japanese Kanji Romaji
- English Japanese Romaji Kanji
- English Korean
- English Latin
- English Latvian
- English Lithuanian
- English Polish
- English Portuguese
- English Romanian
- English Russian
- English Serbian
- English Slovak
- English Spanish
- English Swedish
- English Tagalog
- English Thai
- English Turkish
- English Ukrainian
- English Vietnamese
- English Yiddish


alt

hotfile.com tlkingdict901.rar.html
OR
fileserve.com d3KsNy5/tlkingdict901.rar

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi