Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Extreme Windows 7 Customization Pack (x86/x64)

Shko poshtë

11072010

Mesazh 

Extreme Windows 7 Customization Pack (x86/x64)

Extreme Windows 7 Customization Pack (x86/x64) |310 MB

This Pack contains:
34 Animated Cursor Packs
3 System Icon Packs
24 Windows 7 Visual Styles
Desktop Customization Softwares - Nexus Dock and BumpTop 3D Desktop
40 User *** Pictures
9 Desktop Gadgets
25 Wallpapers
Focus Screensaver

Instructions:

1.It's a splitted archive. Use HJSplit or something similar to join the files first.Then unrar with WinRAR or 7z.

2.Read all the instructions given in the README file carefully and follow them step by step. You should not have any problem.

3.If you have any difficulty then post it and it will be answered as soon as possible.

4.Enjoy the most beautiful and amazing Windows 7 Visual Styles!!!

Note:All the themes and icon packs work on both 32 bit and 64 bit systems.

All the content is free. There is no need to install any third party software.

All the content is safe and free of malware.

Please read the Disclaimer document.


alt

hotfile.com Xtrem7custmpck.7z.001.html
hotfile.com Xtrem7custmpck.7z.002.html
hotfile.com Xtrem7custmpck.7z.003.html
OR
fileserve.com G6uxXkm/Xtrem7custmpck.7z.001
fileserve.com vjeF3Fn/Xtrem7custmpck.7z.002
fileserve.com 3QYXUhU/Xtrem7custmpck.7z.003avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Extreme Windows 7 Customization Pack (x86/x64) :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Jul 13, 2010 10:04 am nga tinegjer

flm shum

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Fri Jul 23, 2010 5:02 pm nga Arjana

flm shum

Mbrapsht në krye Shko poshtë

avatar

Mesazh prej Wed Aug 04, 2010 5:30 pm nga Bleona-tds

flm shum pom pelqen

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi