Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

NextLevel Audio Editor Gold v8.10.1.1372-ARN

Shko poshtë

11072010

Mesazh 

NextLevel Audio Editor Gold v8.10.1.1372-ARN

NextLevel Audio Editor Gold v8.10.1.1372-ARN
Sonne Video Converter is very fast and user friendly video converter which let you convert between many video formats Enjoy.
Description:Audio Editor Gold is an advanced, powerful and full-featured digital audio editing software. Various operations with audio data can be performed, such as creating, editing, filtering, applying effects, and converting audio files

Features:

* Open, create, play and save audio files.
* Display a waveform window of an audio file and apply zooming.
* Edit functions include cut, copy, delete silence, paste and mix.
* Insert noise or silence in an audio file.
* Edit the tags for mp3, mp2, wma file (Artist, Album, Title, Year, Comment, Track, and Genre).


Download :
hotfile.com NextLevel.Audio.Editor.Gold.v8.10.1.1372-ARN.rar.html

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi