Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Williams në albumin e Take That

Shko poshtë

Williams në albumin e Take That

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:32 am


Williams në albumin e Take That

Pas spekulimeve të vazhdueshme nëse do t’i bashkëngjitet ose jo ish-grupit të tij “Take That”, Robbie Williams ka shokuar fansat duke deklaruar se është duke u përgatitur të punojë në albumin e radhës të ish-bashkanëtarëve të tij.
Të enjten mbrëma është mbajtur një koncert në Royal Albert Hall të Londrës për fëmijët në nevojë, ndërsa fansat kishin pritur që Williams të paraqitej bashkë me “Take That”. Mirëpo kjo nuk ndodhi, pasi që këngëtari i hitit “Feel” bëri një performancë solo, derisa anëtarët tjerë të grupit kishin kënduar më herët.

Megjithatë, Williams i ka thënë gazetës britanike Daily Mirror se ai do të jetë pjesë e albumit të radhës së “Take That”. /Telegrafi
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi