Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

George bashke me Elisabetta-n dhe nenen Nina

Shko poshtë

George bashke me Elisabetta-n dhe nenen Nina

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:34 am


Ndoshta George Clooney dhe Elisabetta Canalis jane ne krize. Per showgirl italian mediat flasin per nje flirt mes saj dhe aktorit brazilian Thyago Alves.

Megjithate pas dy ditesh pushimi ne Meksike, cifti i vitit eshte prezantuar para fotografeve bashke me nenen e George.

Ne premieren e filmit "Up In The Air", cifti Clooney-Canals ka pozuar bashke me mamane Nina, e cila eshte shfaqur shume e lumtur.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi