Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tarantino xhiron “Kill Bill 3”

Shko poshtë

Tarantino xhiron “Kill Bill 3”

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:34 am


Quentin Tarantino ka konfirmuar se “Kill Bill” do te kete nje episod te trete, pavaresisht se ne serine e dyte te sages Billi vritet.

Filmi, i cili pritet te mberrije ne sallat e kinemase ne vitin 2014, do te kete si personazh kryesor “nusen” e interpretuar nga Uma Thurman.

Ndersa aktori qe luante rolin e Billit, David Carradine, vdiq me 3 qershorin e kaluar ne Tajlande.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi