Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ish-miss Argjentina, vdes pas operacionit në mushkëri

Shko poshtë

Ish-miss Argjentina, vdes pas operacionit në mushkëri

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:35 am

Vajza që mbajti kurorën e Miss Argjentina në vitin 1994, ka humbur jetën tragjikisht pas një operacioni kirurgjikal.

Ish-miss Argjentina ka pasur komplikacione shëndetësore në mushkëri çka ka bërë të nevojshme kryerjen e nje ndërhyrje kirurgjikale pas të cilës, bukuroshja nuk i hapi më sytë asnjëherë.
Lajmi është konfirmuar nga ekipi i mjekëve që kanë kryer operacionin duke ndërhyrë në rrugë kirurgjikale në mushkëritë e 38-vjeçares. (Lajmifundit)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi