Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hudson dëshiron skenën e Londrës

Shko poshtë

Hudson dëshiron skenën e Londrës

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:36 am

Hudson dëshiron skenën e Londrës

Kate Hudson ka pranuar se asaj do t’i pëlqente që të paraqitej në një shfaqje në teatrot e Londrës- West End, nëse kjo nuk pengon mbarëvajtësinë e familjes së saj.
Aktorja, e cila të enjten mbrëma shkeli qilimin e kuq në Leicester Square për premierën londineze të mjuziklit “Nine”, thotë se do ta pranonte një rol skenik nëse kjo përshtatej me jetën e familjes së saj.

“Kam pasur një vit vërtet të mirë dhe është një ndjenjë e mirë, është viti i parë që ndjehem kështu. Kam menduar për teatrin, do të ishte argëtim. Asnjëherë nuk do të largohesha nga një mundësi e tillë. Por me kusht që të jetë një mundësi e duhur dhe të përshtatet me familjen time...”, ka thënë Hudson. /Telegrafi/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi