Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anderson dëshiron të bëhet këngëtare

Shko poshtë

Anderson dëshiron të bëhet këngëtare

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:36 am


Anderson dëshiron të bëhet këngëtare

Pamela Anderson raportohet se planifikon të lansojë karrierë në muzikë, pasi aktorja është duke incizuar singlin e saj të parë.
Ish-aktorja e serisë “Baywatch” filloi karrierën e saj si instruktore fituesi para se të shndërrohet në modele dhe aktore.

Tash Anderson përpiqet të provojë fatin e saj si këngëtare, dhe është duke pritur të lansojë këngën e saj të parë, “High”, rreth dashurisë së saj për veshjen.

“Jemi duke incizuar një këngë së bashku. Pam thotë se ajo dëshiron të këndojë, por nuk është shumë e vështirë, andaj ajo vetëm do të këndojë fjalët ‘high' over and over’,”, ka thënë miku i aktores, Richie Rich, për PageSix./Telegrafi/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi